BYRÅ, med marmorskiva, sengustaviansk stil, 1900-tal.

281111. BYRÅ, med marmorskiva, sengustaviansk stil, 1900-tal.

Marmorskiva i kolmårdsmarmor.
Längd 81,5 cm.
Bredd 48 cm.
Höjd 83,5 cm.

Bruksslitage, repor, slagmärken, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Marmorskiva i kolmårdsmarmor.
Längd 81,5 cm.
Bredd 48 cm.
Höjd 83,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 699