G S MALM. Samtalande män vid fiskeläget, olja på duk, signerad G S Malm.

281040. G S MALM. Samtalande män vid fiskeläget, olja på duk, signerad G S Malm.

59x68 cm.

Smärre slitage på ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

59x68 cm.

Smärre slitage på ram.

Antal besök: 4 037