GOLVLAMPA "Giraffen", Uno & Östen Kristiansson, Luxus, 1950-tal.

281036. GOLVLAMPA "Giraffen", Uno & Östen Kristiansson, Luxus, 1950-tal.

Etikettmärkt, höjd ca 136 cm.

Slitage, smärre spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkt, höjd ca 136 cm.

Slitage, smärre spricka.

Antal besök: 20 163