BORDARMATUR 2 st, mässingsfot.

281025. BORDARMATUR 2 st, mässingsfot.

Snarlika, höjd inkl skärm, 44-57 cm.

Slitage, bucklor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, bucklor, märken.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 854