TRÄLÅDOR, 7 st, 1900-tal.

TRÄLÅDOR, 7 st, 1900-tal.
281016. TRÄLÅDOR, 7 st, 1900-tal.

Lådor för bland annat flaskor. Med tryckta texter; Svenska Sockerfabriksbolaget, Margarin, Diplom med mera.
Längder mellan: 28 - 67 cm.

Ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längder mellan: 28 - 67 cm.

Ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 649