OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Fjällandskap, olja på pannå, signerad Höök -48.

281006. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Fjällandskap, olja på pannå, signerad Höök -48.

46 x 55 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 55 cm.

Antal besök: 1 029