VAS, glas, signerad Kaj Franck Nuutajärvi Notsjö -68.

28100. VAS, glas, signerad Kaj Franck Nuutajärvi Notsjö -68.

Höjd ca 13 cm.

Enstaka mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 13 cm.

Enstaka mindre repor.

Antal besök: 1 765