SKÅP, gustaviansk stil, 1900-talets första del.

280994. SKÅP, gustaviansk stil, 1900-talets första del.

Ovandel med hyllor.
Nederdel med lådor samt utfällbar skrivskiva.
Längd 84 cm
Bredd 50 cm
Höjd 178 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ovandel med hyllor.
Längd 84 cm
Bredd 50 cm
Höjd 178 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 948