ALLMOGE, parti, 18/1900-tal.

280906. ALLMOGE, parti, 18/1900-tal.

Vedkorg, Höjd: 35 cm
Tråg, Längd: 72 cm
Kagge, Längd: 22 cm
2 Svepaskar, Längd: 25 - 30 cm
Spegel, Höjd: 45 cm
Verktygslåda, Längd: 78 cm
Med flera.

Ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vedkorg, Höjd: 35 cm
Tråg, Längd: 72 cm
Kagge, Längd: 22 cm
Spegel, Höjd: 45 cm
Verktygslåda, Längd: 78 cm
Med flera.

Ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 774