ESKIL NORDELL. Motiv med mattpiskare och promenerande. Färglitografi, signerad.

28088. ESKIL NORDELL. Motiv med mattpiskare och promenerande. Färglitografi, signerad.

96/100. 58 x 27 cm.

Eskil Nordell (1921–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

96/100. 58 x 27 cm.

Eskil Nordell (1921–2001)

Antal besök: 1 183