280863. DOCKMÖBLER, tidigt 1900-tal, gustaviansk stil, kakelugn, sovrumsmöbel, köksmöbel, div inredning.
Kakelugn, höjd 33 cm.
Sängar längd 28 cm.
Stolar, byrå, soffa, sängbord, sänglampor, tavlor, spegel, krukväxter, mattor, mm.
Slitage, smärre skador.