SNUSDOSA, silver, märtk E.L. daterad 1907. Vikt 36 gram.

280831. SNUSDOSA, silver, märtk E.L. daterad 1907. Vikt 36 gram.

Längd 8,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 8,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 4 937