DOCKA, trä, 18/1900-tal.

DOCKA, trä, 18/1900-tal.
2807710. DOCKA, trä, 18/1900-tal.

Höjd 16 cm. Klädd i textil.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 16 cm. Klädd i textil.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 117