JÖRGEN NASH. "Narrarnas afton", färglitografi, signerad och numrerad 282/330.

280770. JÖRGEN NASH. "Narrarnas afton", färglitografi, signerad och numrerad 282/330.

Bladmått 80 x 60 cm.

oramad, ihoprullad.

Jörgen Nash (1920–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått 80 x 60 cm.

oramad, ihoprullad.

Jörgen Nash (1920–2004)

Antal besök: 2 313