KARMSTOL, svartbetsad ek, broderad rygg och sits, 1900-talets första hälft.

280768. KARMSTOL, svartbetsad ek, broderad rygg och sits, 1900-talets första hälft.

Rygghöjd 115 cm.

Bruksslitage.
Lagningar på klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 115 cm.

Bruksslitage.
Lagningar på klädsel.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 663