HYLLA, proveniens DSB gamla huvudkontor Köpenhamn.

280761. HYLLA, proveniens DSB gamla huvudkontor Köpenhamn.

Rejäl hylla på låsbara hjul.
Går bra att använda som ex rumsavskiljare.
Bredd 150 cm
Djup 35 cm
Höjd 160 cm.

Bruksslitage, stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rejäl hylla på låsbara hjul.
Bredd 150 cm
Djup 35 cm
Höjd 160 cm.

Bruksslitage, stötmärken.

Antal besök: 864