KISTA, ek med smidesbeslag, daterad 1726 med mässingssiffror.

280755. KISTA, ek med smidesbeslag, daterad 1726 med mässingssiffror.

Längd 120, bredd 55, höjd 56 cm.

Låst med nyckel inuti samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 186