FÅTÖLJ, teak, 1950/60-tal.

FÅTÖLJ, teak, 1950/60-tal.
2807458. FÅTÖLJ, teak, 1950/60-tal.

Med gungfunktion, stomme i teak, lös sittdyna.
Höjd 104 cm, bredd ca 70 cm, sitthöjd ca 42 cm.

Bruksslitage, den löstagbara dynan har pulveriserad stoppning, doft.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 493