STOLAR, 4 stycken, 1800-talets sista fjärdedel.

280727. STOLAR, 4 stycken, 1800-talets sista fjärdedel.

Rygghöjd 89 cm.
Sitthöjd 50 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 89 cm.
Sitthöjd 50 cm.

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 462