SMYCKEN, mestadels silver, 1900/2000-tal.

280719. SMYCKEN, mestadels silver, 1900/2000-tal.

Bland annat brocher, halskedjor och hängen.

Slitage, enstaka skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, enstaka skador.

Antal besök: 768