OLA BILLGREN. Stilleben på bord. Fotogravyr i rött. Signerad och daterad 2000 samt numrerad 144/250.

280698. OLA BILLGREN. Stilleben på bord. Fotogravyr i rött. Signerad och daterad 2000 samt numrerad 144/250.

Bildyta 22,5 x 24 cm.

Ej examinerad ur ram.

Ola Billgren (1940–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 22,5 x 24 cm.

Ej examinerad ur ram.

Ola Billgren (1940–2001)

Antal besök: 1 729