KENT ULLBERG. "Curlews", patinerad brons. signerad och numrerad 34/50.

280690. KENT ULLBERG. "Curlews", patinerad brons. signerad och numrerad 34/50.

Total höjd inkl sockel ca 27 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 2 142