JOSÉ MANUEL CHICO PRATS. Moderskap.

2806822. JOSÉ MANUEL CHICO PRATS. Moderskap.

Etsning och akvatint
Signerad och motiverad 17/25
40x33 cm.

Oxidation. Förgylld träram, med fel. Inte undersökt utanför ramen.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Etsning och akvatint
Signerad och motiverad 17/25
40x33 cm.

Nej, betalas av säljaren

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
ENTREGAS 28
Antal besök: 226