CHIFFONJÉ, mahogny/fur, sent 1800-tal.

280675. CHIFFONJÉ, mahogny/fur, sent 1800-tal.

Längd 100, bredd 43, höjd 131 cm.

Omfattande skador och slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 646