SOFFBORD, teak, Alberts, Tibro, 1963-tal.

2806456. SOFFBORD, teak, Alberts, Tibro, 1963-tal.

Bord med tidningshylla av träspån.
Längd 92 cm, bredd 53 cm, höjd 56 cm.

Bruksslitage, fläckar, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, fläckar, repor.

Antal besök: 606