SVEN X:ET ERIXSON. Figurscen. Blandteknik på papper, signerad och daterad 3 febr-54.

280643. SVEN X:ET ERIXSON. Figurscen. Blandteknik på papper, signerad och daterad 3 febr-54.

23x31 cm.

Ej examinerad ur ram. Något gulnat papper.

Gör en kostnadsfri värdering!

23x31 cm.

Antal besök: 871