SKOLPLANSCH, Vitsippa, av Nordstedt & söner.

2806367. SKOLPLANSCH, Vitsippa, av Nordstedt & söner.

100,5x70 cm
Tecknad av M.Richter.

Bruks samt åldersrelaterat slitage, revor, repor samt fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

100,5x70 cm
Tecknad av M.Richter.

Antal besök: 1 046