HATTHYLLA, "Värde", IKEA, 1900-talets andra hälft.

2806270. HATTHYLLA, "Värde", IKEA, 1900-talets andra hälft.

Stomme i trä. Två hyllplan. Fem krokar på stång av kromad metall. Längd ca 140 cm. Bredd ca 21 cm. Höjd ca 50 cm.

Bruksslitage. Repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 327