STAPELBARA STOLAR, 16 st, 1900-talets första hälft/mitt.

2806024. STAPELBARA STOLAR, 16 st, 1900-talets första hälft/mitt.

Stapelbara stolar med handtag i sida för att enkelt kunna lyftas av. Stomme i björk med sits och rygg fanerad i ljus ek.

Bruksslitage. Ej genomgångna, smärre skador kan förekomma.

Tema

Månadsauktion april

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Månadsauktion april

Antal besök: 1 675