BRICKA, Folke Arström för Gense. 1900-tal.

280583. BRICKA, Folke Arström för Gense. 1900-tal.

Rostfritt stål. Bastklädda handtag. Längd 62 cm.

Bruksslitage, repor, en dekorbricka vid handtag saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 636