EMILIA CASTAÑEDA. ”Marknad i Venedig”.

2805811. EMILIA CASTAÑEDA. ”Marknad i Venedig”.

Olja på duk
Signerad. På baksidan, signerad och daterad 1978. På ramen, med titeln.
30x40 cm.

I gott skick. Silverpläterad träram, med brister.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
30x40 cm.

Nej, betalas av säljaren

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
Carro vend
Antal besök: 336