280579. ROLF PALM. Miniatyrvaser i stengods, 2 st.
Miniatyrvaser i stengods, den ena blågrön glasyr, den andra med glasyr i bruna, gröna och mjölkvita toner, signerade och daterade Palm Mölle 1967, höjd 7,7-8 cm.