Olle Agnell (1923-)
Thomas Frisk (1941-)
Rune L. Johansson (1943-)
Britt Louise Sundell (1928-2011)
Ewa Karlsson
Proveniens; dödsbo efter konstnären Wanja "Nones" Håkansson, Götene, (1923-2014).
Obetydligt slitage.
Har du något liknande att sälja? Gör en kostnadsfri värdering!
Olle Agnell (1923-)
Thomas Frisk (1941-)
Rune L. Johansson (1943-)
Britt Louise Sundell (1928-2011)
Ewa Karlsson
Proveniens; dödsbo efter konstnären Wanja "Nones" Håkansson, Götene, (1923-2014).
Obetydligt slitage.
Har du något liknande att sälja? Gör en kostnadsfri värdering!