LOUIS KINNEY HARLOW. Hus vid kusten, akvarell, signerad.

28054. LOUIS KINNEY HARLOW. Hus vid kusten, akvarell, signerad.

39,5 x 12 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

39,5 x 12 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 287