BROSCH/HÄNGE, brons, 1900-tal.

2805375. BROSCH/HÄNGE, brons, 1900-tal.

Hänge pil vinkingamotiv.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hänge pil vinkingamotiv.

Bruksslitage.

Antal besök: 152