FÅTÖLJER med FOTPALLAR, ett par, 1900-talets andra hälft.

280525. FÅTÖLJER med FOTPALLAR, ett par, 1900-talets andra hälft.

Lösa rygg och sittdynor. Konstläder.

Slitage, märken, repor, stötskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 693