FORMAR, 2 st, koppar, 1800-tal.

280477. FORMAR, 2 st, koppar, 1800-tal.

Aladåbform, Längd: 34, Höjd: 10 cm
Form, Längd: 31, Höjd: 8 cm.

Åldersslitage. Mindre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Form, Längd: 31, Höjd: 8 cm.

Antal besök: 630