MODELLSKISSER, hattmodeller, 1930/40-tal.

2804716. MODELLSKISSER, hattmodeller, 1930/40-tal.

Handmålade, 4 blad.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Handmålade, 4 blad.

Bruksslitage.

Antal besök: 333