MOTORCYKEL, BMW R35, 1952.

MOTORCYKEL, BMW R35, 1952.
2804383. MOTORCYKEL, BMW R35, 1952.

Kardandrift. 340 cc. 1 cylinder. 4-takt. 14 hk. Ram och motornummer 226770. Motorcykeln har i ett uthus de senaste 60 åren. Renoveringsobjekt.

Bruks- och åldersslitage, skador, rost. Nedre delen på cylindern rostig. Ej funktionstestad. Motorn går runt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 517