CAMPINGBORD, 5 delar, 1900-talets andra hälft.

280430. CAMPINGBORD, 5 delar, 1900-talets andra hälft.

Bord samt 4 pallar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bord samt 4 pallar.

Bruksslitage.

Antal besök: 554