TROMBON, mässing, Cleveland 605.

2804069. TROMBON, mässing, Cleveland 605.

Väskans mått ca 90 x 23 x 25 cm.

Bruksslitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, bucklor.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 543