TESERVIS, keramik, 20 delar. "Kosmos", Arabia, 1900-tal.

280381. TESERVIS, keramik, 20 delar. "Kosmos", Arabia, 1900-tal.

1 kaffekanna.
1 sockerskål.
12 koppar med fat (+ 2 extra koppar).
6 assietter.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 kaffekanna.
1 sockerskål.
6 assietter.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 748