JOAN VILACASAS. Utan titel.

JOAN VILACASAS. Utan titel.
2803741. JOAN VILACASAS. Utan titel.

Litografi
Signerad och numrerad 254/1200. Realiserades 1979.
70x50 cm.

I gott skick. Silverpläterad träram. Ej granskad utanför ramen.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Litografi
70x50 cm.

Nej, betalas av säljaren

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
C10 Rosellón
Antal besök: 152