MATBORD, "Björka", Yngve Ekström, 1900-talets andra hälft.

280343. MATBORD, "Björka", Yngve Ekström, 1900-talets andra hälft.

Ca. längd 140, bredd 84, höjd 72 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 6 064