HARALD WIBERG. Stilleben. Olja på pannå, signerad och daterad 1932.

280340. HARALD WIBERG. Stilleben. Olja på pannå, signerad och daterad 1932.

Ca 36 x 52 cm.

Färgbortfall.

Harald Wiberg (1908–1986)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 36 x 52 cm.

Färgbortfall.

Harald Wiberg (1908–1986)

Antal besök: 1 676