DANTESTOL samt BRUDPALL, gustaviansk stil, Ångermanland. 1800-tal.

280316. DANTESTOL samt BRUDPALL, gustaviansk stil, Ångermanland. 1800-tal.

Fast stoppad sits. Bredd 64 cm.

Bruks/åldersslitage, skador, märken, fläckar på textil.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 660