BORDSUR, metall. 1900-tal.

BORDSUR, metall. 1900-tal.
2802933. BORDSUR, metall. 1900-tal.

marmorerade kolonner samt sockel
Höjd ca 38 cm.

Bruksslitage pendel saknas, metall fötter under sockel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 38 cm.

Antal besök: 386