2802812. TOALETTBORD, SILVER BACKAS.
av A & J Zimmerman Ltd, bestående av
par silverbackade hårborstar, 25cm.
par silver backas klädborstar, 16cm.
sköldpadda och silver toppad kam, 19cm.
och en silver spegel, 27cm.
(6).
En hårborste med en split till sida.
Kam med slitage, och silver lös.
Borst lite brunad.
Knocks, scuffs, bucklor och repor i proportion till ålder och användning.
och en silver spegel, 27cm.
(6).
Borst lite brunad.