HARALD LINDBERG. Akvarell, signerad.

2802804. HARALD LINDBERG. Akvarell, signerad.

Promenerande man med blomma.
Bildmått ca 34 x 26 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Promenerande man med blomma.
Bildmått ca 34 x 26 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 340