BARNSTOL. Trä 1960-tal, retro.

2802694. BARNSTOL. Trä 1960-tal, retro.

Höjd ca 85cm. Fällbar, blir då stol med bord.

Bruksslitage fanerskador.
Dekortryck på rygg slitet.
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage fanerskador.
Dekortryck på rygg slitet.
Repor.

Antal besök: 4 908